Новини


20.02.2017

Подорожуюча ікона з мощами Блаженної Йосафати у Бережанах

Щоразу, заглиблюючись у духовну історію чи, радше, історію Церкви, починаєш дедалі краще розуміти, що кожна історична епоха була невипадково позначена певними подіями релігійного життя й особами, які були покликані ширити християнську свідомість, зміцнювати віру й піднімати в народі духовність. Покликані Господом, вони були тим містком та дороговказом, за яким часто наш народ наближався й приходив до Бога. Вони були яскравим прикладом щирої християнської свідомості, жертвенності та праведності.

Читати далі...

14.02.2017

Вітаємо с. Дарію Градюк з 75-літнім ювілеєм Богопосвяченого життя

14 лютого 2017 року Божого урочистою Божественною Літургією у каплиці монастиря Сестер Служебниць у Червонограді розпочалося святкування 75-ліття богопосвяченого життя с. Дарії Градюк. Сестри з різних спільнот прибули, щоб подякувати Богові за дар життя та покликання ювілятки, а також скласти їй свої побажання.

Розділити свято прийшов також ігумен Василіянського монастиря о. Ігнатій Москалюк.

Читати далі...

05.02.2017

Подорожуюча ікона з мощами Блаженної Йосафати побувала в Одесі

4 лютого 2017 року с. Боніфатія Дяків, Провінційна Настоятелька, с. Ольга Трембач, с. Софронія Данилюк, с. Стефанія Коваленко та с.Володимира Зозуляк відвідали парафію св. ап. Петра і Павла у м. Южному.

Святкову Божественну Літургію очолив парох о. Василь Колодчин. Опісля сестри заспівали молебень до бл. Йосафати.

Читати далі...

03.02.2017

Семінар-тренінг «Управління емоціями та налагодження психологічних кордонів»

Близько двадцяти сестер мали нагоду взяти участь у семінарі-тренінгу «Управління емоціями та налагодження психологічних кордонів», який у Провінційному домі у Львові провела п. Ірина Матійців, кандидат психологічних наук. Учасниці семінару старалися побачити емоції, які у житті допомагають і, навпаки, перешкоджають. Абсолютно природно переживати емоції. Справа не в тому, які ми емоції переживаємо (злість, образа чи радість), адже усі емоції є потрібні. Як ми вміємо управляти емоціями – це важливе запитання. Ми є господарями своїх емоцій. Усе, що є всередині людини – проявляється ззовні.

Читати далі...

29.01.2017

Подорожуюча ікона Блаженної Йосафати в Заліщиках

Ікона Блаженної Йосафати Гордашевської з вмонтованими мощами подорожує по спільнотах сестер та парафіях, у яких Сестри Служебниці провадять своє служіння для народу та Церкви там, де є найбільша потреба.

25 січня 2017 року ікона Бл. Йосафати завітала до мальовничого містечка Заліщики. Сестри Служебниці радо зустріли ікону з мощами у своїй обителі , де в каплиці вона перебувала кілька днів.

Читати далі...

22.01.2017

Переселенці з Донбасу, вірні УГКЦ, зібралися у Львові на спільну молитву і коляду

22 січня 2017 року, у День Соборності України, 50 осіб, переселенців з Донбасу, вірних УГКЦ зібралися на спільну молитву і коляду. Духовний захід організувала с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії Донецького екзархату. В ньому взяли участь переселенці з Донецька і Луганська, які приїхали з Тернополя, Вишгороду, Броварів, Львова і львівської області.

Читати далі...

17.01.2017

Вірні Івано-Франківська моляться перед подорожуючою іконою з мощами Блаженної Йосафати

12 січня 2017 року ікона з мощами Блаженної Йосафати прибула до Івано-Франківська. Найперше ікону привезли до каплиці дому Серця Христового, де сестри місцевої спільноти мали нагоду молитися через заступництво першої Служебниці.

13 січня подорожуюча ікона прибула до катедрального Храму Воскресіння Христового. На молитву зібралося багато парафіян. Настоятель катедри о. Юрій Новицький та о. Роман Влашин урочисто внесли ікону до храму і встановили на тетраподі.

Читати далі...

15.01.2017

Різдвяний вечір «Бог ся рождає» у катедральному храмі у Лондоні

15 січня 2017 року в катедральному храмі Пресвятої Родини в Лондоні відбувся різдвяний вечір «Бог ся рождає!». У святковій програмі брали участь катехити, діти та парафіяни катедри. Під час вечора прозвучало більш, ніж п'ятнадцять нових колядок, які гармонійно переплелися з дійствами різдвяного вертепу.

Новонароджений Ісус згуртував навколо себе і бідних пастушків, і багатих царів, прихилив небеса зі своїми ангелами до дітей зі щирим серцем і дорослих, готових прийняти благу вість. Навіть вся природа відчула божественну любов свого Сотворителя.

Читати далі...

25.12.2016

Семінар «Інтерактивні методи катехизації дітей дошкільного віку» відбувся в Запоріжжі

23-25 грудня 2016 року в Запоріжжі відбувся навчальний семінар по інтерактивних методах катехизації для катехитів Донецького екзархату.

У даному заході, який організувала і провела с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії Донецького Екзархату, взяли участь13 катехитів з Дніпра, Запоріжжя, Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей. Семінар відбувся за сприяння Катехитичної Комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства.

Читати далі...

22.12.2016

Свято Непорочного Зачаття у спільноті дому святої Софії в Києві

22 грудня 2016 року сестри дому святої Софії в Києві святкували празник Непорочного Зачаття Діви Марії. На святкування прибули ще сестри з Одеси.

Святкову Божественну Літургію у каплиці відслужили Преосвященний Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ,і о. Андрій Хім’як.

У проповіді Владика Богдан заохотив сестер бути богопосвяченими особами, які "будять цей світ до життя з Богом"...

Читати далі...

22.12.2016

Сестри Служебниці святкують Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії

У празник Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії під час Божественної Літургії Сестри Служебниці по цілому світі урочисто відновили свою посвяту Богові.

Святкування празника Згромадження у Провінційному домі у Львові розпочалося 21 грудня Великою Вечірнею з Литією, яку відслужив о. Олег Федоренко, СДБ. Після молитви отець Олег поділився роздумами про своє бачення богопосвяченого життя, зокрема підкреслив, що богопосвячені особи мають бути людьми надії у сучасному світі.

Читати далі...

19.12.2016

Ходить по землі Святий Миколай

Святий Миколай не оминув також і чемних українських дітей у Лондоні. Цього року катедральний зал був переповнений усмішками батьків та вогником в очах нашої дітвори, адже мрії збуваються! Небесний Добродій приходить, щоб знову і знову показати всім свою безмежну доброту і навчити нас своїм прикладом бути «святими миколаями» для своїх ближніх, особливо тих, які цього найбільше потребують.

Діти виявили неабияку активність у відповідях на загадки, також брали участь у різноманітних конкурсах.

Читати далі...



© 2015.Усі права застережено