Новини


21.10.2017

Зустріч настоятельок Провінції

20-21 жовтня 2017 року у Провінційному домі Благовіщення Божої Матері у Львові відбулася зустріч настоятельок Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні, у якій беруть участь сестри зі спільнот України, з Казахстану, Великобританії та Бельгії.

Також на зустрічі присутні с. Софія Лебедович, Генеральна Настоятелька, та провінційні настоятельки с. Христина Сиротинська з Канади, с. Наталія Маціна з Польщі та с. Мартина Кмита з Сербії.

Читати далі...

16.10.2017

«Життя одне! Живи!»

15 жовтня 2017 р. у катихитичній школі при храмі св. Димитрія с. Оброшино Львівської області відбулась зустріч на тему: «Життя одне! Живи!», яку провела с. Юстина Голубець, ССНДМ керівник Організації «Перенатальний Хоспіс – Слід життя». Зустріч була присвячена всесвітньому дню дітей, які відійшли від нас під час вагітності, або в перші місяці після народження. Батьки, які зазнали цю втрату, в цей день запалюють свічки на знак пам’яті про своїх дітей, таким чином створюючи Світлову Хвилю, яка поширюється по всьому світі завдяки часовій різниці.

Зустріч розпочалась з молитви та благословення пароха о. Михайла Стахніва.

Читати далі...

15.10.2017

Реколекції для мирян у реколекційному домі Сестер Служебниць у Надвірні

У реколекційному домі Блаженної Йосафати з 12 по 15 жовтня 2017 року відбулися реколекції для мирян, паралельно у двох групах: «Повірити Ісусові» за євангелієм Марка і “Довіритися Христові” за євангелієм від Матея. 12 учасників з Івано-Франківщини мали змогу у тиші й молитві пізнавати Христа і поглибити свою віру, роздумуючи над окремими уривками згаданих євангелій. У світлі Божого Слова кожен мав змогу пізнавати Божу любов та себе самого, відповідати на Божий поклик і наповнюватися Його благодаттю.

Читати далі...

13.10.2017

Навчальна поїздка Сестер Служебниць по дитячих садках Польщі та Словаччини

9-13 жовтня 2017 року група Сестер Служебниць, які працюють у Провінції в Україні з дітьми дошкільного віку, мали чудову нагоду запозичити досвід провадження дитячих садків у Польщі та Словаччині. У подорожі сестер супроводжував о. Петро Майба, СДБ, який працює у Патріаршій комісії у справі освіти та виховання УГКЦ.

У Польщі сестри відвідали захоронки римо-католицьких згромаджень: сестер служебнічок, феліціянок та нотердам (Тарнув та Жешув). Римо-католицькі сестри дуже радо та гостинно нас зустріли та щиро поділилися своєю працею, навчальними матеріалами та методикою.

Читати далі...

28.09.2017

Катехитичний семінар «Від серця катехита до серця дитини»

28 вересня 2017 р. у Провінційному домі Благовіщення Божої Матері у Львові відбувся катехитичний семінар на тему: «Від серця катехита до серця дитини». До участі у заході були запрошені Сестри Служебниці, які займаються катехитичною діяльністю.

Учасників семінару привітала с. Емілія Вандич, Заступниця Провінційної Настоятельки. Розпочав семінар о. Петро Майба, СДБ. У першій частині зустрічі він наголосив на трьох важливих моментах, які повинен поставити перед собою кожен катехит, розпочинаючи працю з дітьми, а саме: що є підставою для катехизації та як довести дітям важливість катехитичних занять; у чому полягає сенс життя людини і як я можу це пояснити дітям на заняттях; яким є мій вплив як особи, вихователя, катехита на кожну дитину з якою я зустрічаюсь.

Читати далі...

24.09.2017

Початок нового катехитичного року у Києві

У неділю 24 вересня 2017 р. на парафії св. Василія Великого у Києві відбулося благословення дітей та батьків Недільної школи. Благословення уділив ігумен монастиря ЧСВВ о. Роман Шуп’яний.

У цей день в парафіяльному залі, що під храмом, було надзвичайно весело, адже розпочато новий навчальний катехитичний рік. Програма свята була різноманітною для дітей та батьків – усі від малого до великого прославляли Бога в піснях та забавах.

Читати далі...

24.09.2017

Реколекції для мирян «Боже Слово в житті християнина»

21-24 вересня 2017 р. у реколекційному домі Сестер Служебниць у м. Надвірна відбулися реколекції на тему "Боже Слово в житті християнина - фундамент". Реколекції проведи с. Емілія Вандич, Заступниця Провінційної Настоятельки, і с. Любомира Надич.

Учасники реколекцій роздумували про молитву та її значення у духовному житті. В особливий спосіб вони вчилися як молитися з Божим Словом.

Читати далі...

20.09.2017

АНОНС - 06.11.2017 - LECTIO DIVINA З МАРІЄЮ

6 листопада 2017 року Божого у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа, вул. Хуторівка, 35, відбудеться День совокуплення для сестер, священиків та братів, який попровадить о. Кшиштоф Вонс, SDS – директор Центру духовної формацій Отців Сальваторіанів у Кракові, викладач, духовний керівник, автор багатьох книг, присвячених молитві Божим Словом

Учасникам дня совокуплення потрібно мати Святе Письмо, приготуватися до цього дня особистим lectio – Лк. 1,26-2,20, розуміти польську мову, заховувати мовчання та програму дня, оплатити обід і кави-перерви (100 грн. від особи)

Читати далі...

28.08.2017

Святкування 125-річчя Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Жужелянах

28 серпня 2017 року на свято Успення Пресвятої Богородиці Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії відзначили свій 125-літній ювілей. Святкування відбувались у храмі Воскресіння Господнього с. Жужеляни. Святу Літургію та Молебень до Преподобної Йосафати відслужив місцевий парох о. Олексій Яворський. У своєму вітальному слові з нагоди урочистостей отець привітав усіх присутніх з подвійним святом та зазначив, що кожна сестра Згромадження бере на себе велику відповідальність та ношу служити Христові та служити українському народові на тому місці, куди кожна з них була покликана.

Читати далі...

27.08.2017

С. Веніямина Кузь склала вічні обіти у Львові

Сьогодні, 27 серпня, Згромадженню Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії виповнюється 125 років. У цей ювілей у житті Згромадження, а зокрема в Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні, відбулася знаменна та радісна подія. Сестра Веніямина Кузь під час Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Покрову Пресвятої Богородиці, що у Львові, склала вічні обіти Послуху, Чистоти та Убожества, виявивши своє велике бажання пожертвувати Богові те, що найдорожче – своє молоде життя.

Читати далі...