"Служімо Господеві з радістю"

Київ-2016

Книга-альбом випущена до 125-ліття Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

Сестри Служебниці Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні вписали особливу сторінку в історію Згромадження. Сповнена драматичних подій, страждань і, водночас, великих очікувань, минувшина стала невичерпним джерелом досвіду та науки для молодих поколінь сестер, кількість яких невпинно зростає.

"Йосафата Гордашевська - світло у України"

У фільмі представлено історію заснування Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії та про життя першої Служебниці - Блаженної Йосафати Гордашевської.

Сестра Йосафата у своєму короткому житті зробила дуже багато добра для ближніх – виховувала малих дітей у захоронках, піклувалася про бідних та опущених, лікувала хворих, своїми барвистими вишиванками прикрашала Божі храми. Вона мужньо переносила терпіння та хрести, яких було немало на її життєвій дорозі. Померла в опінії святості у 1919 році. Святіший Отець Іван Павло ІІ проголосив її Блаженною під час пастирського візиту в Україну у 2001 році.

с. Ореста Боршовська. Духовна спадщина о. Єремії Ломницького, ЧСВВ

Львів: Видавництво Українського Католицького Університету, 2007.

Книга, написана на основі історичних документів і свідчень очевидців, присвячена особі видатного діяча УГКЦ, співзасновника Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії о. Єремії Ломницького, ЧСВВ, під духовним проводом і опікою якого Згромадження робило свої перші кроки для жертовного служіння Церкві і суспільству, і який надав Згромадженню питомого духа, харизми та ідентичності.


с. Юлія Фляк. І знайшла Того, Кого любить моє серце

Львів: Видавництво "Місіонер", 2007

Ця книга - це перша спроба поглянути на життєвий шлях, внутрішнє життя і духовну боротьбу нашої сучасниці - блаженної пам'яті Сестри Служебниці Анни Іванни Глови, яка була вбита 2 червня 2002 року у Вінниці. Матеріалом для написання книги служили щоденники та листи, написані с. Анною, а також різні листи до с. Анни (ще за її життя), та свідчення про неї після її смерті.


Молімося з Блаженнною Йосафатою

Львів: Видавництво "Cвічадо", 2005

У виданні вміщено акафіст, молебень і змінні частини утрені та вечірні, які служать у день пам'яті Блаженної, а також її короткий життєпис та деякі фрагменти з її молитов. У кінці подано пісні з нотами на прославу Сестри Йосафати.

Усі тексти молитов і пісень до Блаженної написали Сестри Служебниці.


Молімося з Блаженнною Йосафатою

Львів: Видавництво "Колесо", 2011

У виданні вміщено акафіст, молебень і змінні частини утрені та вечірні, які служать у день пам'яті Блаженної, а також її короткий життєпис та деякі фрагменти з її молитов. У кінці подано пісні з нотами на прославу Сестри Йосафати.

Усі тексти молитов і пісень до Блаженної написали Сестри Служебниці.


Ольга Кіс, Слугині Світла

Львів: Видавництво "Місіонер", 2012

В основу написання книжки "Слугині Світла" лягли скарби життя монахинь Згромадження ССНДМ Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні, покладені на вівтар служіння Богові. Це зустрічі з десятьма непересічними особистостями. Жодні архівні витяги, спомини не дають такого неймовірного відчуття людської сутності як особиста бесіда, вимовність очей, ледь вловимі порухи душі. Тому втрата історій людських душ не менша за втрату письмових джерел.

Для широкого кола читачів.


© 2015.Усі права застережено