Діяльність

Основною працею Сестер Служебниць в Україні сьогодні є виховання і катехизація дітей, молоді та старших у парафіях, школах, домах сестер. При двох домах сестри провадять захоронки для дошкільнят.

Сестри Служебниці також організовують реколекції для молодих родин, семінари для вчителів, лікарів, катехитів. Вони проводять реколекції для дівчат і молоді, літні християнські табори. При парафіях є духовними наставницями і провадять групи дітей та молоді – Вівтарну та Марійську дружини, Апостольство молитви та інші.

Сестри займаються викладацькою діяльністю у церковних та державних навчальних закладах, також працюють у різних структурах УГКЦ.

Служебниці опікуються дитячим будинком сімейного типу у Золочеві, у якому проживають десять дітей-сиріт. Своє важливе завдання сестри вбачають у турботі про бідних. Тому в Україні функціонує 13 осередків «Міст надії», де є діти сироти і з багатодітних малозабезпечених родин.

Сестри по домах і в лікарнях піклуються про хворих, дбаючи про душу і тіло людини, цінують, охороняють і захищають людську гідність і право особи на життя.

Сестри працюють у захристіях, дбають про красу і чистоту Божих храмів, перуть церковну білизну і печуть просфору. У захристії вони мають нагоду спілкуватися з людьми, давати поради у їх потребах і клопотах, заохочувати до молитви і християнського життя. Сестри провадять ризницю, виготовляючи літургічні ризи. Сестри провадять адміністрацію, секретарію і кухню в резиденції владик.

Куди Боже провидіння не послало б сестер, вони втілюють в життя й апостолят свою духовність і культурну спадщину. Наслідуючи Блаженну Йосафату Гордашевську, Згромадження Сестер Служебниць намагається відповідати на потреби нинішнього суспільства і сучасної людини, бути відкритим на знаки часу та служити там, де найбільша потреба.

Сестри, вірні первісній харизмі, присвячують себе праці серед свого народу, розкиданого по різних країнах світу. Там, де є необхідно, сестри працюють серед інших народів.


© 2015.Усі права застережено