Новини


26.08.2017

Літній християнський табір «Великого бажайте!» для дітей з Донбасу

16-26 серпня 2017 року в Яремче відбувся літній християнський табір на тему «Великого бажайте!» для дітей Донецького екзархату. 50 осіб з Донецька та області, з Кам’янського, Дніпра, Запоріжжя, а також діти-переселенці з різних міст і сіл України мали можливість духовно і фізично відпочити в мальовничих Карпатах.

Табір «Великого бажайте!» організували і провели с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії ДЕ, разом з «Карітас – Кам’янське», за сприянням Координаційної Ради душпастирства у критичних ситуаціях УГКЦ. Протягом 10 днів діти разом з провідниками і аніматорами роздумували про заповіді блаженств і про блаженства у житті Патріарха Йосипа Сліпого; у творчий спосіб вчилися діяти згідно християнських цінностей, йти шляхом до справжнього щастя, яким є Бог.

Читати далі...

26.08.2017

Владика Гліб Лончина відвідав Провінційний дім Сестер Служебниць у Львові

Божественну Літургію у Провінційному домі Благовіщення Божої Матері у Львові відслужив Преосвященний Владика Гліб Лончина, Єпископ Єпархії Пресвятої Родини з осідком у Лондоні.

У проповіді Владика поділився роздумами про те, що Ісус Христос іноді дає своїм учням завдання, які, на перший погляд, здаються неможливими до виконання: прощати сімдесят разів по сім, любити своїх ворогів, бути вірними у подружжі.

Читати далі...

16.08.2017

Сестри Служебниці провели християнський табір для дітей із зони АТО

У днях 7-14 серпня 2017 року на березі Азовського моря у селі Строганівка Запорізької області відбувся християнський табір для дітей із зони АТО.

Табір був проведений завдяки збірці коштів під час акції «Дар Блаженної Йосафати для дітей АТО», яка відбувалася під час подорожі ювілейної ікони з мощами Блаженної Йосафати різними парафіями в Україні та на місійних станицях, де працюють Сестри Служебниці.

Учасниками табору стали 77 школярів, віком від 7 до 17 років, з міста Красногорська, що біля Донецька.

Читати далі...

12.08.2017

Реколекції для сестер під проводом Владики Теодора Мартинюка

У реколекційному домі Преподобної Йосафати Гордашевської у Надвірні з 6 по 12 серпня 2017 тривали реколекції для Сестер Служебниць під проводом Преосвященного Владики Теодора Мартинюка, Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської Єпархії.

Протягом тижня Владика ділився з сестрами роздумами про невід’ємну частину нашого життя – терпіння, на основі Псалма 22. Владика Теодор наголошував на надзвичайну важливість довір’я до Господа у всіх моментах життя, а особливо у час випробувань і страждань. Син Божий через свою смерть на хресті надав стражданню великої вартості, а отже, як каже св. ап. Павло, «як разом з Ним терпимо, то з Ним будемо і прославлені»(1 Кор. 1,7).

Читати далі...

09.07.2017

«Йти слідами Блаженної Йосафати»

Саме під таким гаслом у Римі розпочалася ХІІІ Загальна Капітула Сестер Служебниць, на яку прибули 32 сестри з усіх провінцій, щоб у молитві та співпраці зосередитися над сьогоденням Згромадження та окреслити перспективи розвитку на майбутнє

Провінцію Співстраждання Матері Божої представляють с. Боніфатія Дяків, Провінційна Настоятелька, делегатки с. Ореста Боршовська та с. Емілія Вандич.

Капітула розпочалася Божественною Літургією у каплиці колегії Св. Йосафата в Римі.

Продовжуймо молитися про світло Святого Духа, щоб Божа воля була для нас орієнтиром та єдиною ціллю під час кожного моменту Капітули, особливо під час прийняття важливих рішень.

Читати далі...

24.06.2017

Святкування ювілеїв Богопосвяченого життя і свята Провінції у Сестер Служебниць

Празник Співстраждання Матері Божої є святом Провінції Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Україні.

24 червня 2017 року Сестри Служебниці з різних спільнот України прибули до Провінційного дому Благовіщення Божої Матері у Львові на святкування свята Провінції Співстраждання Матері Божої та святкування ювілеїв Богопосвяченого життя сестер. Цього року 11 сестер відзначають ювілеї своєї посвяти Богові. Уже 75 років мандрують стежиною богопосвяченого життя с. Дарія Градюк і с. Миколая Глоговська, а срібний ювілей посвяти відзначають с. Лідія Сидорко, с. Михайлина Горнакевич, с. Ярослава Ільків, с. Ірина Хомин, с. Анастатасія Заброцька, с. Бернадета Ярославцева, с. Мартина Костак, с. Модеста Бучинська та с. Анатолія Захарків.

Читати далі...

18.06.2017

Семінар для для катехитів і аніматорів Донецького Екзархату під гаслом "Великого бажайте"

17-18 червня 2017 р. в приміщенні Львівської Духовної семінарії Св. Духа відбувся навчальний семінар «Організація і проведення літніх християнських таборів» для катехитів і аніматорів Донецького Екзархату.

Семінар організувала і провела с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії ДЕ, при підтримці Катехитичної Комісії КГВА.

Читати далі...

03.06.2017

Подорожуюча ікона Блаженної Йосафати у спільноті Святого Йосифа Сестер Служебниць НДМ м. Стрий

Блаженна Йосафата Гордашевська, перша Cестра Служебниця, продовжує свою благословенну подорож по спільнотах Сестер в Україні з нагоди святкування 125-ліття Згромадження Сестер Служебниць НДМ.

25 травня 2017 року ікона Йосафати прибула до своїх сестер Служебниць у м. Стрий з Києва. Її привезли настоятелька с. Єротея Сорока разом із парохом храму Благовіщеня Пречистої Діви Марії о. Василем Проциком. Було вже за північ, але сестри з трепетом чекали. Ікона занесена до каплиці, де вже було приготовано місце для неї. Лампадки уже горіли і Сестри, клякнувши, привітали Йосафату, разом відмовляючи молитву «Преподобна Йосафато, що жертовно жила…», просячи благословення та прославляючи Її в Стрию.

Читати далі...

27.05.2017

Свято Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя в Лондоні

28 травня 2017 року в Лондонській катедрі Пресвятої Родини відбулась урочистість з нагоди Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя. Тридцять чотири дитини протягом цілого року готувались до цієї важливої в їхньому житті події. І ось, нарешті, настав цей довгоочікуваний час. Напередодні, в суботу, діти та їх родичі приступили до святої сповіді. Цей був хвилюючий час. Потрібно сказати, що всі з великим трепетом підходили до священиків, щоб перепросити Бога за свої недобрі вчинки. Але вже після сповіді, щасливі діти готові були літати від щастя і відчуття Божої любові та прощення.

Читати далі...

26.05.2017

Мандрівка ікони з мощами Блаженної Йосафати у Києві та парафіях Київської Архиєпархії

Завершилась мандрівка ікони Блаженної Йосафати з мощами у Києві на теренах Київської Архиєпархії УГКЦ, яка перебувала тут у днях 14-25 травня 2017 року.

14 травня перед іконою Йосафати молилися у парафії св. Василія Великого. Тут с. Еммануїла Харишин підчас кожної з трьох Божествених Літургій розповіла парафіянам про історію та місію цієї ікони, та про життя Блаженної Йосафати і її небесне заступництво і ласки.

Читати далі...

14.05.2017

Свято Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя у Жовкві

Протягом цього року при парафії Отців Василіян у Катехитичній школі імені Блаженного Віталія Байрака батьки і діти готувалися до Свята – свята примирення і поєднання з Богом через Святі Тайни Сповіді і Пресвятої Євхаристії. Допомагали їм у цьому Сестри Служебниці – с. Вероніка Вайда та с. Миколая Турянська, а також Отець Матей Химинець, ЧСВВ.

13 травня 2017 року у храмі Пресвятого Серця Христового 29 родин приступили до Святої Сповіді разом з хресними батьками і всією родиною.

Читати далі...

14.05.2017

Свято Матері у Лондонській катедрі УГКЦ

Ось і непомітно підкрався до нас місяць травень – найулюбленіший з усіх місяців року. Недарма цей місяць присвячено нашим найдорожчим та найчарівнішим матерям. Нашій Небесній Неньці ми заносимо свої щирі молитви та прохання про її материнську опіку над усіма нами та над нашими дітьми. Бо Вона є Мамою понад усі мами. Бо під її «милість ми прибігаємо». Бо «ще не чувано ніколи, щоб вона не помогла». У неї вчимось бути справжніми добрими матерями.

Читати далі...

11.05.2017

Подорожуюча ікона з мощами Блаженної Йосафати побувала у чудотворному Люрді

«Що Тобі подарую, Маріє? Ти прекрасна в серпанку, мов сніг. Я фіалку, троянду й лелію покладу до Твоїх чистих ніг».

Ці квіти у стіп Пресвятої Богородиці Люрдської зложила Блаженна Йосафата у своїй подорожуючій іконі, долаючи велику відстань зі Львова до Люрду, чудотворного місця об’явлення Діви Марії в ґроті Масабель.

5 травня 2017 року о. Герман Ничак ЧСВВ, і с. Павля Бабій зустріли на летовищі в Тулузі с. Боніфатію Дяків, Провінційну Настоятельку, і с. Ольгу Трембач, Провінційну Дорадницю, які прибули з України з візитацією до своїх співсестер – с. Павлі Бабій і с. Дам’яни Іванець, які служать у чудотворному містечку Люрді у Франції.

Читати далі...

07.05.2017

Урочисте Святе Причастя у Заліщиках

7 травня, чудового сонячного недільного ранку, третьокласники Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру приступили до Урочистого Святого Причастя. Напередодні, в суботу у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулося таїнство Покаяння. Вихованці з приємним хвилюванням чекали цього дня, адже до нього вони сумлінно готувалися і в цьому їм допомагала с. Христина Депутат. Разом зі своїми вчителями та вихователями, у супроводі батьків, хресних, родичів в українських вишиванках, діти прийшли до церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

Читати далі...

06.05.2017

У Провінційному домі Сестер Служебниць у Львові відбулася традиційна «Мамина майстерня» для соціально-незахищених дітей

6 травня 2017 року у Провінційному домі Сестер Служебниць у Львові відбулася традиційна «Мамина майстерня», у якій взяли участь соціально-незахищені діти Львова, Стрия та Жовкви. «Мамина майстерня» проходить вже сьомий рік поспіль, напередодні Свята Матері, щоб пригадати дітям, що так потрібно ділитися любов’ю і добром у цьому світі, а особливо дарувати їх найріднішим особам.

Під час майстер-класів діти вчилися виготовили для своїх мам, бабусь чи опікунів подарунки своїми руками - привітальні листівки, фоторамки, прикраси та сувеніри.

Читати далі...

28.04.2017

Подорожуюча ікона з мощами Блаженної Йосафати на Кристинопільській землі

Воскреслий Христос насправді зробив диво для спільноти Сестер Служебниць дому Преподобної Йосафати у Червонограді, бо саме в цей день, у післяобідній час, Блаженна Йосафата приїхала до рідної її серцю землі – Кристинополя.

Рідною землею, адже саме у Жужелі був перший монастир Сестер Служебниць, Блаженна Йосафата подорожувала впродовж 11 днів (16-27 квітня 2017 р.) і мала змогу відвідати не лише сестер, але і всіх людей, неважливо чи вони чули і знають про неї, чи може вперше про неї почують, побачити життя свого народу у теперішніх обставинах.

Читати далі...

23.04.2017

Високопреосвященний Владика Ігор Возьняк, Львівський Архиєпископ і Митрополит, освятив наріжний камінь під будівництво храму Блаженної Йосафати У Львові

23 квітня 2017 року Божого у Львові, на перетині вулиць Промислової – Волинської, відбулося освячення каплиці Всіх Святих України і наріжного каменя під побудову храму Блаженної Йосафати Гордашевської.

Чин освячення звершив Високопреосвященний Владика Ігор Возьняк, Львівський Архиєпископ і Митрополит. Після Молебну до Всіх Святих України Владика Ігор у своїй промові заохотив присутніх старатися плекати чистоту серця, бо Господь особливо вислуховує молитви тих, котрі є чисті серцем. Також Владика звернув увагу на труднощі, пов’язані із погодними умовами, бо в цей день був і дощ, і сніг, вказавши на те, що «це діло є Боже, бо коли щось робиться на Славу Божу, тоді є різні перешкоди».

Читати далі...

17.04.2017

Великдень прийшов до Лондону

Здавалось, ми щойно вступили на дорогу приготування до найголовнішого свята у християнстві – Воскресіння Христового, та ось уже його й відсвяткували. Після пісних днів, після роздумування над своїми щоденними виборами, своїми недоліками та гріхами – наступила пора радості, смачної паски і нового життя.

У нашій Лондонській катедрі також відбулись переміни. Після страсних пісень і молитовних покаяльних відправ звучать радісні співи: Христос Воскрес!

Читати далі...

12.04.2017

Подорожуюча ікона з мощами Блаженної Йосафати у Золочеві

Перебування паломницької ікони Блаженної Йосафати є великим даром і радістю як для нашої спільноти Сестер Служебниць дитячого будинку сімейного типу «Покрова Матері Божої», так і для золочів’ян, які вже знають Йосафату Гордашевську і моляться через її заступництво у різних потребах.

3 квітня 2017 р. ми прийняли подорожуючу ікону Блаженної Йосафати до нашого дому. У цей час, ми і наші вихованці дивились на Неї по-особливому, молилися з нею, носили на руках, возили автом. Для наших дітей Блаженна Йосафата вже давно стала рідна і своя.

Читати далі...© 2015.Усі права застережено