Новини


09.07.2016

Свято Провінції Співстраждання Матері Божої

9 липня 2016 року Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії в Україні урочисто відзначили свято своєї Провінції – Співстраждання Матері Божої. На адресу сестер в Україні надійшло святкове привітання від с. Терези Слота, Генеральної Настоятельки.«Вітаю кожну з Вас з Днем вашої Покровительки! - читаємо у привітанні, - В цей день нехай наші серця піднесуться до Господа у молитві прослави, подяки та прохання в наміренні подальшого благословення та духовного розвитку Провінції.»

Читати далі...

07.07.2016

Християнський табір для дівчат у Надвірні

У монастирі Сестер Служебниць у м. Надвірна в днях 1-7 липня ц.р. відбувся табір для дівчат. Темою табору була "Двері Милосердя". У таборі взяли участь 19 дівчат з різних областей України. Ось чим ми займалися у цей час: молитва і катехитичні бесіди, спів і танці, майстер-класи ручних робіт і випічки, похід в гори, тематичні вечори, де дівчата могли проявити свої акторські здібності, брейн-ринг, який дозволив показати свою ерудицію у різних ділянках. Господь щедро благословив нас гарною погодою, благословенними зустрічами, новими друзями та насиченими днями.

Читати далі...

03.07.2016

Пам’ять про Праведника буде вічна

3 липня 2016 року у Надвірні у реколекційному домі Сестер Служебниць проведено захід, присвячений 100-річчю від дня смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького, Співзасновника Згромадження. Захід відбувся у рамках християнського табору для дівчат. У цей день Сестри Служебниці та учасниці табору особливо вшанували пам'ять Співзасновника Згромадження. Сестри розповіли про життєвий шлях та місійну діяльність о. Єремії та переглянули презентацію про його життя. Присутні, під проводом сестер, також молилися за прославу Слуги Божого та випрошували потрібні ласки для себе і своїх близьких.

Читати далі...

03.07.2016

Святкування 100-ліття від дня смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького, ЧСВВ в Караганді

У цей благословенний Богом Рік відзначення 100-ї річниці від дня смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького, ЧСВВ, співзасновника Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, 3 липня 2016 року ми вшановували пам'ять о. Єремії Ломницького після Служби Божої разом із спільнотою «Матері в молитві» в нашому монастирі Пресвятої Тройці в Караганді.

Перед молитвою, яку щоразу моляться наші матері в молитві в Церкві Покрова Пресвятої Богородиці, Сестри Служебниці розповіли про життєвий шлях о. Єремії Ломницького і зачитали деякі його Уваги і перестороги, з яких також можуть духовно користати і миряни.

Читати далі...

03.07.2016

Урочиста Академія з нагоди 100-літнього ювілею з дня смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького

3 липня 2016 року Урочистою Академією в «Народному домі» у селі Кавське, що на Львівщині, продовжилося відзначення 100-літнього ювілею з дня смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького, відомого церковного діяча, місіонера, співзасновника Згромадження Сестер Служебниць.

Розпочав святкову зустріч парох місцевого храму преподобної Параскевії Тарнавської о. Олег Кобель короткими роздумами про життя о. Єремії Ломницького. «Отець Єремія відчув покликання міняти бути зміненим і міняти світ, - підкреслив отець парох. - Це покликання він реалізував через богопосвячене життя».

Читати далі...

03.07.2016

Відкриття меморіальної дошки з нагоди 100-ліття від дня смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького, ЧСВВ

Відкриття меморіальної дошки з нагоди відзначення 100-ліття від дня мученицької смерті Слуги Божого о. Єремії Ломницького відбулося 3 липня 2016 року у храмі Преподобної Параскеви Тарнавської у с. Кавське на Львівщині. Організатором урочистих святкувань став парох о. Олег Кобель. На молитовне та святкове відзначення світлої пам’яті о. Єремії Ломницького до Кавська прибули Сестри Служебниці, Отці Василіяни, а також духовенство Стрийської Єпархії.

Читати далі...

03.07.2016

Святкування у с. Кавське

У неділю, 3 липня 2016 року, виповнилося 100 років із дня мученичої смерті на засланні у Симбірську Слуги Божого о. Єремії Ломницького, ЧСВВ, співзасновника Згромадження Сестер Служебниць.

З цієї нагоди у селі Кавське на Стрийщині, де народився о. Єремія Ломницький, відбулися урочисті святкування, у яких взяли участь духовенство Стрийської Єпархії, Отці, Сестри Служебниці зі Львова, Стрия, Трускавця та Жовкви, а також вірні с. Кавське.

Читати далі...

05.06.2016

День Тата

У неділю, 5 червня 2016 року, у Лондонській катедрі ясніло від дитячих усмішок, які передавалися і їх батькам. Саме цього дня ми святкували дві поважні події. Перша – це офіційне закінчення навчального року в Школі Ісуса. При кінці Служби Божої о. Іриней Крайчий, ЧСВВ, помолився молитву подяки за пережитий рік і отримані ласки, а також віддав всіх дітей під покров Пресвятої Богородиці, щоб вони змогли гарно відпочити, набратись сил та з вересня повернулись, щоб продовжувати зростати у Божій ласці. Отець щедро покропив дітей свяченою водою і побажав гарних канікул. Наймолодша група дошкільнят отримали в нагороду за сумлінне відвідування школи та активну участь в житті парафії розмальовки, група підлітків – Святе Письмо для молоді.

Читати далі...

04.06.2016

Паломництво українських прочан до чудотворного Люрду

Наші заробітчани, які тимчасово проживають в Іспанії, Італії та Португалії, часто влітку приїжджають до чудотворного місця у Люрді - ґроти Масабель, щоб духовно підкріпитися через спільну молитву, ступаючи слідами святої Бернадети.

Найперше прочани приходять до нашої церкви на Божественну Літургію, молячись за мир в Україні, за своїх рідних, за усіх, які терплять від наслідків війни.

Читати далі...

29.05.2016

Урочисте Святе Причастя в Лондонській Катедрі

У неділю 29 травня наша катедра Пресвятої Родини в Лондоні світилася не тільки від прикрас, а насамперед, від щастя. День перед тим двадцять шестеро дітей вперше у своєму житті приступили до Святої Сповіді. Цілий рік вони приготовлялися до цієї урочистої події. Звичайно, схвильовані були не тільки самі діти, але й їх батьки та родичі, які товаришили їм у таку відповідальну мить. Діти ділились враженнями, що після сповіді їм хотілося літати.

Читати далі...© 2015.Усі права застережено