Блаженні Йосафато і Тарсикіє, моліться за нас!

Двері монастирів Сестер Служебниць завжди відчинені для усіх бажаючих прийти та помолитися біля мощей Преподобної Йосафати та Преподобномучениці Тарсикії, яких Папа Римський Іван Павло ІІ під час пастирського візиту в Україну в 2001 році проголосив Блаженними. Через молитовне заступництво Блаженних Йосафати і Тарсикії відбуваються різні чуда.

Сестри Служебниці у своїх спільнотах по цілому світі дуже урочисто обходять день Блаженної Йосафати - 20 листопада та Блаженної Тарсикії - 18 липня. Діти, молодь та дорослі протягом дня чисельно приходять до монастирів Сестер Служебниць, щоб взяти участь у богослужіннях (вервицях, Молебнях, Акафістах) та просити у Блаженних Йосафати і Тарсикії молитовного заступництва перед престолом Всевишнього. Також мають нагоду переглянути відеофільми про Блаженних сестер та почути багато цікавих розповідей про Йосафату та Тарсикію.


Прохання про молитву через заступництво Блаженних Йосафати і Тарсикії надсилати тутМолитва через заступництво Блаженної Тарсикії

Отче Небесний! Дякуємо Тобі за те, що Ти покликав у нашій Церкві до життя Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії й увінчав його чеснотами та святістю через особливу прославу Блаженної Тарсикії - мучениці, яка з молитвою на устах і рішучістю в серці прийняла смерть за католицьку віру.

О, Блаженна Тарсикіє! Уповаючи на твоє заступництво, вислухай нашу молитву й благай Пресвяту Тройцю про ласку, яку ми так гаряче просимо на прославу Божу. Амінь.
Блаженна мученице Тарсикіє, молися за нас!
Отче наш, Богородице Діво...

Молитва через заступництво Блаженної Йосафати

О, Блаженна Йосафато, що жертовно жила своєю посвятою як Служебниця Непорочної Діви Марії, навчи нас, щоб за твоїм прикладом ми уповали тільки на Бога. Вислухай нашу молитву й благай Пресвяту Тройцю про ласку, яку ми так гаряче просимо на прославу Божу. Амінь.

Блаженна Йосафато, молися за нас.
Отче наш, Богородице Діво...

Люди пишуть про отримані ласки через молитовне заступництво блаженних Йосафати і Тарсикії

За місяць часу до мого одруження я проходила медогляд. Лікар мені сказав: "А ти знаєш, що в тебе базедова хвороба? Ти не будеш мати дітей". Світ для мене перевернувся після цих слів. Я сказала своєму майбутньому чоловікові, що не хочу зіпсувати йому життя. Чоловік сказав, що любить мене, і не залише, навіть, якщо не будем мати дітей...Ми одружилися. Довгий час ми не мали дітей.
Одного разу я з подругами побували в монастирі у Львові на вул. Пасічній, де сестри-монахині мали проводити реколекції. Ми приїхали раніше, і нас запросили до каплиці. Сестра-монахиня сказала, що в них є мощі Преподобної Йосафати, і ми можемо просити в неї молитовного заступництва. Я стала на коліна і, як дитина, зі сльозами на очах молилася зі щирого серця: "Преподобна Йосафато, випроси в Господа для нас дитини!" Це був місяць жовтень. Рівно через місяць я завагітніла. Я так раділа і дякувала Йосафаті за чудо! Цілу вагітність я молилася і щасливо виносила плід. З Божою допомогою, після важких пологів (мені робили кесарів розтин), 17.08.2008 в нас народилася дівчинка. Зараз ій два роки. Я ціле життя буду дякувати Божій угодниці, Преподобній Йосафаті, за ті чуда, які вона для нас зробила.
Галя Ковальчук, 30.09.2010

Ми одружилися 20 листопада 2004 року. Через рік у нас народився синочок, а в лютому 2008 року дізналися, що знову чекаємо дитину. Але на перших тижнях вагітності я захворіла грипом. Була сильна нежить. Краплі від носа можна було приймати лише ті, які не зашкодять дитині. Ці ліки, звісно, не змогли дати ефективного та швидкого результату. І як наслідок - ускладнення. Ввечері я відчула сильний біль вуха.
Цілу ніч намагалися зарадити краплями і компресами, але ставало ще гірше. Біль не вщухав. Тепер, крім вуха, сильно боліла голова, я починала втрачати свідомість і рівновагу під час ходьби.
У наступні кілька днів ми побували в багатьох лікарів. Проте ніхто з них не вважав мене своїм пацієнтом, причини болю не знаходили. Лише один лікар виписав антибіотики, які я почала приймати. Нарешті після виклику швидкої й огляду ще кількох спеціалістів я попала в інфекційну лікарню з підозрою на менінгіт. Терміново поставили крапельницю, і мені трохи полегшало. Вранці лікарі, сумніваючись в діагнозі, вирішили зробити пункцію. Цю нелегку процедуру ми з малятком також пережили мужньо і терпеливо. На щастя, менінгіт не підтвердився. Виписали з лікарні, але легше не ставало.
Увесь цей час за нас молилися сестри СНДМ до Блаженної Йосафати. Одна із сестер якось сказала:"Ми в монастирі щовечора усі разом молимося до Йосафати за вас. Якщо ти народиш цю дитину здоровою, - подай це як чудо Блаженної Йосафати". Я пообіцяла, що так зроблю, але, правду кажучи, мало вірила в те, що таки народжу це дитятко.
Довелося за цей час почути від лікарів різні слова "підтримки":
- Зробіть аборт і прийміть курс сильних антибіотиків.
- Хіба цей плід такий бажаний, що ви відмовляєтесь від аборту?
- Ви приймали антибіотики, ліки у крапельницях. Грип дає сильні ускладнення на плід. Це небезпечно для дитини. Зробіть аборт, полікуйтесь і знову завагітнійте.
- Це ще взагалі не дитина. Це просто плід, ембріон. Чому ви так переживаєте? Позбудьтеся його і нормально пролікуйтеся.
Було дуже важко це чути. Намагалася розрадити себе, що той "плід", наше малятко формує Господь, а не медикаменти. Жаль, що досвідчені спеціалісти не пам'ятали про це. Знову почалися обстеження. Виявили, що в мене отит. Нарешті зробили операцію на вухо під місцевим наркозом. Виписали антибіотик у вигляді крапель на вухо. Через тиждень нас виписали додому. Тоді я почала відчувати велику опіку Йосафати над нашою дитиною...
Доня народилася третього листопада 2008 року. Пологи пройшли успішно. Ми охрестили нашу Йосафаточку 20 листопада 2008 року. У нас росте здорова і мила донечка. Ми безмежно вдячні усім СНДМ за молитви!
Наталя, мама Йосафаточки


© 2015.Усі права застережено