Караганда (Казахстан), дім Пресвятої Тройці

ул. Самаркандская, 3
100022 г. Караганда
Казахстан

тел.: (7-7212) 72-36-24

ssmikaraganda@gmail.comІсторія служіння Сестер Служебниць у Караганді

Уперше Сестри Служебниці прибули до Казахстану 1997 року на літню катехизацію, на прохання Глави УГКЦ – Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського. Протягом літа сестри катехизували дітей, приготовляли людей різного віку до Святих Таїнств, проводили зустрічі з молоддю і дорослими, провідували родини, вивчаючи потребу відкриття місій у цій країні.

16 червня 2000 року Головна Настоятелька с. Дженес Солюк і Провінційна Настоятелька с. Марта Козак благословили на постійну місійну працю до Казахстану трьох сестер. У Караганді, недалеко від греко-католицької парафії Покрова Пресвятої Богородиці, вдалося придбати невеличкий будинок для проживання сестер і місійної праці.

Допомагаючи священикам, Сестри Служебниці служать насамперед молитвою, євангелизацією і катехизаціями. Окрім того, співають під час літургійної молитви, звершення Святих Таїнств, на похоронах. Щонеділі сестри готують дітей до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя, займаються з дошкільнятами і підлітками, проводять зустрічі з дівчатами, вивчають з мирянами Катехизм УГКЦ «Христос наша Пасха», моляться з молитовною спільнотою «Матері в молитві», готують дорослих до Святих Таїнств, з молитвою відвідують різні сім’ї, одиноких і потребуючих людей.

Кожного року Сестри Служебниці беруть участь в організації реколекцій, святкових концертів, весняних і літніх таборів для дітей і молоді. У літню пору, на запрошення священиків, виїжджають для служіння в парафії УГКЦ в Сатпаєво, Павлодар, Алма-Ату та інші.

Монастир, де проживають сестри, завжди відкритий для бажаючих прийти помолитися і побути разом.


© 2015.Усі права застережено