Місійна спільнота Пресвятої Родини в Лондоні (Великобританія)

21-22 Binney St.
London, W1K 5BQ
ENGLAND


Історія служіння Сестер Служебниць з України у Лондоні

На запрошення Владики Гліба Лончини, Єпарха Пресвятої Родини в Лондоні (Великобританія), у жовтні 2015 року Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії з Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні розпочали своє служіння в Лондонській Єпархії УГКЦ, зокрема при катедральному соборі Пресвятої Родини в Лондоні. 16 жовтня до Лондону прибула с. Ірина Хомин, 18 листопада – с. Бернадета Ярославцева. У Брадфорді продовжує своє довголітнє служіння с. Якинта Грескій. Варто згадати, що в цій країні також раніше служили Сестри Служебниці з Сербії та Канади.

Апостолят сестер включає: секретаріат та різна допомога для Владики Гліба, дбання про чистоту церковних риз та святилища, катехизація різних вікових категорій, пасторальна праця, літургійний спів, співпраця у проведенні культурних заходів в катедральному концертному залі, спілкування з парафіянами та участь у молитовних зібраннях. Окрім цього, на запрошення Апостольського Нунція у Великобританії, с. Ірина співпрацює також в Апостольській Нунціатурі.

При катедральному храмі в Лондоні є чудова і чисельна громада вірних, зокрема багато родин, які радо беруть участь у богослужіннях та різних катехитичних, культурних та молитовних заходах.


© 2015.Усі права застережено