Новини


28.05.2016

Відпочинок у Раківці

28 травня 2016 року діти катехитичної школи, яка діє при храмі Покрови Пресвятої Богородиці Отців Салезіян у Львові, побували на відпочинку у с. Раковець. У цій поїздці дітей супроводжували о. Назарій Зінкевич, с. Веніямина Кузь, брат Костянтин Зінченко, аніматори Олена, Христя, Ярина та батьки.

Діти успішно завершили перший рік приготування до Урочистого Святого Причастя, і з цієї нагоди ми спільно вирішили поїхали на відпочинок з Ісусом, оскільки наше гасло катехитичного року було «Перші кроки з Ісусом». Ось так ми крокуємо за Ним.

Читати далі...

22-27.05.2016

Реколекції в Святоуспенській Унівській Лаврі

У реколекційному домі Святоуспенської Унівської Лаври відбулися реколекції для сестер під проводом о. Мануїла Пишковича, єромонаха Студійського Уставу.

Тематика реколекцій стосувалася духовного життя в монастирі. Отець Мануїл звернув увагу на середники, які допомагають богопосвяченим особам укріпити свої відносини з Богом, а саме молитву, Святе Письмо, Святі Тайни, піст, чернечі обіти.

Читати далі...

20-21.05.2016

Зустріч настоятельок

У Провінційному домі Благовіщення Божої Матері у м. Львові проходить зустріч настоятельок Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні, у якій беруть участь сестри зі спільнот в Україні.

Вранці Божественну Літургію у каплиці Провінційного дому відслужив о. Андрій Боднар, СДБ. У своїй проповіді отець Андрій поділився думками про покликання богопосвячених осіб бути хлібом для сучасного світу.

Читати далі...

14.05.2016

Мамина майстерня у Львові

13-14 травня 2016 року у Соціальному Центрі ССНДМ у Львові проходила традиційна «Мамина майстерні», у якій діти з малозабезпечених родин під час майстер-класів мали нагоду виготовити своїми руками гарні сувеніри для своїх матусь – барвисті квіткові обручі, іграшки зі справжнього пахучого сіна, веселик ангеликів із ниток та вироби з кольорового фетру.

Завдяки помічникам (Сестрам Служебницям і волонтерам), діти дуже добре справилися з нелегкими завданнями, а також навчилися допомагати один одному і радіти спільними досягненнями.

Читати далі...

08.05.2016

Квіти для матусі

У Трускавці, так, як і в багатьох містах і селах нашої неньки України, 8 травня святкували День Матері. Діти недільної школи, як живі квіточки, сплели чудовий віночок із молитов до Небесної Мами Богородиці.

Саме з Молебня до Богородиці, який відслужив о. Василь Нестер, сотрудник храму св. Миколая Чудотворця, розпочалося святкування Дня Матері. Чудову програму святкування підготували діти разом із с. Міріям Голуб. Тут було все - і пісні, і вірші, і танці, і навіть маленька сценка про віночок для Богородиці.

Читати далі...

08.05.2016

Свято Матері у Лондоні

Друга неділя травня – це спеціальний день, призначений для вшанування наших найдорожчих та найулюбленіших мам. Не забули про це і у Лондонській катедрі. Діти, під керівництвом катехитів, молились разом за своїх мам під час Божественної Літургії, а опісля привітали своїх мамусь віршами і піснями. Матері були зворушені до сліз: одні пишалися своїми діточками, які зростають при Ісусі, навчаючись Божих правд, другі – згадували своїх діточок, яких залишили в Україні і заради їх кращого майбутнього, жертвують своїм життям, посилаючи їм фінансову допомогу. Ще інші – усе б віддали, щоб бути разом зі своїми дітьми.

Читати далі...

01.05.2016

Великдень у Жовкві

У дні святої Пасхи ми вітаємо один одного радісним запевненням в тому, що ХРИСТОС ВОСКРЕС і взаємно сповідуємо, що Він ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Радість і велич цього празника оспівується найперше у пасхальних богослужіннях, а також виявляється через різні культурні традиції нашого народу: посвячення великодніх кошиків, молитві на цвинтарях, діленням великодніми дарами з потребуючими, гаївки.

Читати далі...

01.05.2016

Великдень у Лондоні

Великодні свята - радість для усіх, бо сьогодні Христос здійснив найбільше чудо - воскрес із мертвих і дарував нам нове життя. Все довкола сповняється радістю, оживає. Усі люди усміхнені, вітають один одного: «Христос Воскрес!»

І сьогодні в нашій Лондонській катедрі великодні вітання лунають з уст наших наймолодших парафіян – групи дошкільнят школи Ісуса.

Читати далі...

18-26.04.2016

Реколекції на тему «Образ жінки у Святому Письмі»

Час Великого посту – це час благословенний. А для нас, сестер, Божа благодать у цей час була особливою, бо ми були учасниками проваджений реколекцій на тему: «Образ жінки у Святому Письмі», на основі духовних Вправ св. Ігнатія Лойоли. Із 18 по 26 квітня 2016 року в реколекційному домі Преподобної Йосафати Гордашевської в Надвірні під проводом о. Михайла Станчишина, ТІ, ми мали нагоду спільно переживати наш духовний шлях.

Читати далі...

20.04.2016

Хресна Дорога для родин у Коломиї

20 квітня у Катедральному Соборі Преображення Господнього у Коломиї відбулася Хресна Дорога для родин. Митрополит Андрей Шептицький завжди наголошував: «Яка родина – така й держава, і, аналогічно, яка держава – така родина». У своїх душпастирських листах і молитвах наш Український Мойсей виявляв своє батьківське ставлення до «клітини суспільства» - сім’ї. Святий Католицької Церкви Папа Іван Павло II неодноразово називає сім’ю «домашньою церквою», у якій починається Нове життя.

Читати далі...

8-10.04.2016

Форум Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії

Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії готується до відзначення 125-літнього ювілею від заснування, який сповниться у 2017 році. У рамках приготування до ювілею, під гаслом «Місія Служебниць: між постійною обновою і вірністю традиціям», у реколекційному центрі Львівської Архиєпархії у Брюховичах 8 квітня розпочався форум, у якому беруть участь біля 60 сестер Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні, а також гості – Генеральна Настоятелька с. Тереза Слота, сестри з Польщі та Бразилії. Під час форуму сестри глибше застановляються над харизмою, перевіряють служіння та спільно планують майбутнє.

Читати далі...

03.04.2016

Сестри Служебниці провели реколекції для катехитів і осіб, вимушено переселених із Донецького Екзархату

У реколекційному домі Преподобної Йосафати Гордашевської у Надвірні відбулися реколекції для катехитів і осіб, вимушено переселених із Донецького Екзархату. Організувала цей захід с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії Донецького Екзархату, а провели - с. Емілія Вандич і с. Любомира Надич.

Реколекції на тему «Боже Слово в житті християнина» проходили згідно методу «Lectio divina», що є одним із найстаріших способів читання Святого Письма і молитви ним.

Читати далі...

27.03.2016

Сестри Служебниці провели реколекції для дівчат

Чергові реколекції для дівчат на тему «Серце чисте утвори в мені, Боже!» відбулися у реколекційному домі Преподобної Йосафати Гордашевської у Надвірні 25-27 березня 2016 року. У реколекціях взяли участь 17 дівчат. Дівчата роздумували про значення Великого посту, гріхопадіння людини, прощення та Божу любов. І звісно, був час на молитву, сповідь, спілкування та перегляд тематичного фільму. Господь доторкався до серця кожної учасниці, зцілюючи його та наповнюючи своєю любов’ю.

Читати далі...

27.03.2016

Почитання святих мощей у парафії св. Теодора Тирона у Боярці

27 березня 2016 року відбулась місія з мощами блаженної Йосафати, мучениці Тарсикії та священномученика Йосафата у парафії УГКЦ святого Теодора Тирона, що у м. Боярці Київської області.

На запрошення пароха о. Павла Локотя с. Христофора Буштин та с. Тимотея Витрикус з спільноти дому св. Софії, що у м. Києві, помолились разом з парафіянами перед святими мощами та розповіли дорослим і дітям про цих святих.

Читати далі...

26.03.2016

День духовної віднови для родин

Піст – час глибшого усвідомлення своїх відносин з Богом і ближніми; час, щоб заглянути в своє серце, побачити правду і вибрати Любов

26 березня 2016 ороку родини з катехитичної школи ім. Віталія Байрака при Церкві Серця Христового м. Жовква, зустрілися в Крехові, щоб у молитві та роздумах над Божим Словом провести день духовної віднови. Майже 40 осіб, з яких більшість – подружжя, взяли участь у цьому заході.

Читати далі...

26.03.2016

Сестри Служебниці провели у Жовкві Хресну дорогу ненародженої дитини

У другу суботу Великого посту Церква згадує у молитві дітей, які загинули через аборт. Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я в особливий спосіб звернула увагу суспільства на цей жахливий гріх, який заперечує план Творця щодо подружжя і щорічно забирає десятки і сотні тисяч ненароджених життів.

26 березня 2016 року с. Єроніма Вовчак організувала таку молитву у Жовкві, в храмі Серця Христового оо. Василіян. Молитву перепрошення Господа за цей важкий гріх дітовбивства і прохання про дар покаяння і примирення з Богом і з собою для тих, хто є обтяжений цим гріхом.

Читати далі...© 2015.Усі права застережено