Новини


25.08.2016

Сестри Служебниці розпочали святкування 125-літнього ювілею Згромадження

До Львова прибули Сестри Служебниці з Бразилії, Канади, США, Австралії, Італії, Польщі, Словаччини, Сербії, Казахстану, щоб взяти участь у відкритті ювілейних святкувань 125-ліття від заснування Згромадження.

25 серпня 2016 року сестри вирушили до Червонограду, колишнього Кристинополя, який був важливим осередком Згромадження. На подвір’ї храму св. Юрія чисельно зібралися вірні та духовенство Сокальсько-Жовківської Єпархії, щоб молитися разом із сестрами. Провінційна Настоятелька с. Боніфатія Дяків привітала Владику Михаїла, Єпарха Сокальсько-Жовківського, який прибув, щоб очолити подячну Божественну Літургію.

Читати далі...

21.08.2016

Облечини кандидаток

21 серпня 2016 року у Новіціятському домі Божого Провидіння у Жовкві відбулася урочистість Облечин кандидаток Анни Дмитрик і Уляни Гриньків. Божественну Літургію і Обряд Облечин звершив духівник новіціяту о. Матей Химинець, ЧСВВ.На урочистість прибули численні гості – с. Тереза Слота, Генеральна Настоятелька, с. Боніфатія Дяків, Провінційна Настоятелька, с. Марта Козак, Генеральна Заступниця, та інші сестри.

Читати далі...

19.08.2016

Вічні Обіти в Сестер Служебниць

У Провінції Сестер Служебниць НДМ Співстраждання Матері Божої в Україні відбулася знаменна та радісна подія. Під час Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Покрови Пресвятої Богородиці у Львові с. Євтимія Швачук склала Вічні Обіти Послуху, Чистоти та Убожества, виявивши своє велике бажання пожертвувати Богові те, що найдорожче – своє молоде життя.

Сестра Євтимія засвідчила у присутності Генеральної Настоятельки с. Терези Слоти, співсестер та усіх вірних своє велике бажання служити Христові в Згромадженні Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії аж до смерті, «за допомогою благодаті Святого Духа посвятити все своє життя на службу Святій Церкві і народу Божому».

Читати далі...

14.08.2016

Реколекції та обіти в Надвірні

З 8 до 14 серпня 2016 року в реколекційному домі у Надвірній відбувалися реколекції для сестер під проводом Прогоігумена Отців Редемптористів о. Андрія Рака. Протягом цього тижня сестри роздумували про правдиве Обличчя Отця – Милосердя, спільноту, покликання.

Розпочались реколекції темою про Милосердного Отця, у якій отець Андрій заохочував сестер зануритися у таємницю Милосердного Бога на прикладі притчі про Блудного Сина. Також сестри розважали над поняттям спільноти, про стосунки одна з одною, і як можна їх покращити та зміцнити.

Читати далі...

13.08.2016

Зустріч соціально-незахищених дітей у монастирі Сестер Служебниць у Львові

13 серпня 2016 року в монастирі Сестер Служебниць у Львові відбулася чергова зустріч соціально-незахищених дітей міста. Діти корисно провели час у молитві, спілкуванні, пізнанні нового.

С. Ореста Боршовська розповіла дітям про життя Слуги Божого о. Єремії Ломницького, співзасновника Згромадження Сестер Служебниць. Діти дізналися про те, що о. Єремія дуже любив дітей, адже перед вступом до монастиря він був вчителем у народній школі. Згодом, як священик-місіонер, о. Єремія був ініціатором нового Згромадження у Церкві, яке б мало працювати для свого народу, зокрема у соціальній сфері та вихованні підростаючого покоління.

Читати далі...

07.08.2016

Міжнародний з’їзд лідерів Руху «Подружні зустрічі»

З 30 липня по 7 серпня 2016 в Україні проходив міжнародний з’їзд лідерів Руху «Подружні зустрічі». Вперше в історії цей важливий захід проходить на теренах України, в Яремче, в реколекційному домі Отців Редемптористів ім. А. Шептицького.

На з’їзді присутні засновники Руху Ірена та Єжи Гжибовські (подружжя з Польщі), нинішні Лідери Руху - Улдіс та Дайна Журило (подружжя з Латвії), члени правління Руху, національні лідери Руху з 8 країн світу (Білорусія, Латвія, Литва, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, Україна), а також делегати від різних центрів Руху з цих країн та духівники Руху, а також с. Йосафата Кудла, СНДМ.

Читати далі...

02.08.2016

Сестри Служебниці взяли участь у Світових Днях Молоді в Кракові

З 26 липня по 1 серпня с. Романа Левочко, с. Веніямина Кузь і с. Магдалина Шульгіна перебували на найграндіознішій події усієї Католицької Церкви - Світових Днях Молоді у Кракові. Сестри подорожували разом з салезіанською молоддю Львова. Краків зустрів нас дощем, проте теплота салезіан, які прийняли нас у Кракові непривітність погоди. Кожного дня нас чекала насичена програма, яка включала: катехизу, молитву, Літургію та екскурсії містом.

Катехизу для греко-католицької молоді проводили Владики нашої Церкви у костелі Arka Pana. Після катехизи молодь мала нагоду задавати питання Владикам, на які отримували відповіді.

Читати далі...

26.07.2016

Християнський табір під гаслом «Дорогою милосердя»

У днях 18-26 липня 2016 року в Яремче відбувся літній християнський табір під гаслом «Дорогою милосердя» для 40 дітей з Донецького Екзархату: переселенців, з прифронтових зон, загиблих воїнів АТО, а також - дітей з західних регіонів України. Табір організувала і провела с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії Донецького Екзархату при фінансовій підтримці Патріаршої Катехитичної Комісії УГКЦ.

Духовний і фізичний відпочинок таборяни поєднували через спільну молитву, походи в гори, ігри, пісні, квести, майстер-класи. А участь у таборі дітей з різних міст і регіонів України робив його ще більш цікавим, пізнавальним і колоритним.

Читати далі...

26.07.2016

«Милосердя двері відкрий нам…»

Саме під таким гаслом з 4 по 29 липня 2016 проходить християнський табір для дітей і канікули з Богом у Коломиї при Катедральному Соборі Преображення Господнього. Кожного дня у таборі бере участь близько ста дітей, а також декілька аніматорів із спільноти «Діти Світла», семінаристи, отці храму і с. Йосафата Кудла, СНДМ.

Під час табору діти весело і ефективно проводять час у молитві, вивченні і поглибленні теми Милосердя, різних мастер-класах, змаганнях, іграх, забавах і екскурсіях в Зарваницю, Крилос, Погоню.

Читати далі...

11.07.2016

Владика Володимир Груца відвідав Сестер Служебниць у Львові

11 липня 2016 року Преосвященний Владика Володимир Груца, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, завітав до Сестер Служебниць у Львові. Владика відслужив Божественну Літургію у каплиці Провінційного дому Благовіщення Божої Матері у Львові та привітав сестер з святом Провінції Співстраждання Матері Божої. В особливий спосіб на Літургії Владика молився за Провінційну Настоятельку с. Боніфатію та її Дорадниць: «На цій Літургії хочу в особливий спосіб віддати вас, ваше служіння та ціле Згромадження під провід Святого Духа.»

Читати далі...© 2015.Усі права застережено