Новини


Різдвяний вечір «Бог ся рождає» у катедральному храмі у Лондоні

15 січня 2017 року в катедральному храмі Пресвятої Родини в Лондоні відбувся різдвяний вечір «Бог ся рождає!». У святковій програмі брали участь катехити, діти та парафіяни катедри. Під час вечора прозвучало більш, ніж п'ятнадцять нових колядок, які гармонійно переплелися з дійствами різдвяного вертепу.

Новонароджений Ісус згуртував навколо себе і бідних пастушків, і багатих царів, прихилив небеса зі своїми ангелами до дітей зі щирим серцем і дорослих, готових прийняти благу вість. Навіть вся природа відчула божественну любов свого Сотворителя.

Наші учасники різдвяного дійства також принесли свої дари для малого Дитятка Ісуса. Пастушки – найкраще ягнятко, горішки та гру на сопілці, царі – традиційно золото, кадило й миро, ангели – чудовий спів-хвалу новонародженому Христу, діти – тепло своїх душ та щирість почуттів, а всі колядники – радість, якою з цілого серця ділились з усіма присутніми. Найбільшим скарбом у вертепі була Пречиста Діва Марія, яка своєю колисанкою торкнула кожного до глибини душі. Також не було такого, кого б не зачарував спів ангела Анастасії різдвяної пісні «Відчинилося життя для маленької людини». Всі присутні також мали змогу бути учасниками, колядуючи разом і в караоке, і з співаників, які вони отримали на вході до залу. Вкінці наші хлопці та чоловіки засіяли всіх з Новим роком та побажали достатку, солодкого життя та доброї долі.

Хочеться разом з усіма нашими учасниками привітати всіх людей з цими Різдвяними святами та побажати:

Нехай Ісус маленькою рукою
Так ніжно-ніжно обіймає вас,
Хай додає відваги і спокою
У цей святий різдвяний час!
Христос рождається!

Своїми враження від вечора поділились деякі його учасники.

Леся Кенн-Токарська: «Сьогоднішній день залишиться на довгий час в моєму житті як свято братерської любові, Божої опіки та непохитної віри в нашого Бога Отця, присутність якого я відчувала на протязі підготовки і виступу на вечорі «Бог ся рождає!»

Іван Танцюра: «Була дуже гарно поставлена вистава про народженого Христа. Я був дуже вражений тим, що тут, у Британії, я вперше приємно провів Різдво за багато років, відчувши родинну атмосферу, згуртованість української громади в Англії. Вдячний за це все с. Бернадеті, за гарно поставлені дії всіх учасників вистави, адже з Божою допомогою і з великою терпеливістю с. Бернадети ми зуміли передати дух Різдва для наших глядачів. Я дякую усім, хто був у цьому задіяний, а найбільше дякую за те, що Бог народився у наших серцях.»

с. Бернадета Ярославцева, СНДМ


© 2015.Усі права застережено