Новини


Сестри Служебниці провели реколекції для вірних Донецького Екзархату

У днях 30 березня – 2 квітня 2017 року в приміщенні Львівської Духовної Семінарії Св. Духа у смт. Рудно відбулися реколекції для катехитів і вірних Донецького Екзархату. Духовний захід організувала с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії ДЕ, а провели його Сестри Служебниці НДМ Любомира Надич і Тереза Безпалько.

Три дні в тиші і молитві учасники реколекцій мали можливість «пильно проникнути духом у Святе Письмо» - завдяки «Lectio divina» або «божественне читання», одного з найстаріших способів читання і молитви Божим Словом.

«Повірити у Христа» - такою була тема даних реколекцій, у якій учасники разом з Євангелієм від Марка роздумували над дорогою учня: піти за Христом, бути з Ним, пережити моменти духовного піднесення і зради, а також – повернутися після відречення і зустрітися з Воскреслим Господом у Галилеї. І саме зустріч з живим Господом – це перша і основна умова цієї подорожі в довжину життя.

Учасниками реколекцій були катехити і вірні з Донецька, Дніпра, а також – переселенці з Вишгорода, Івано-Франківська, Львова і – дівчата з Соціального Центру ССНДМ. Згідно їхнього свідчення, досвід особистої зустрічі зі Словом через Святе Письмо і Св. Тайни допомагав їм зрозуміти і прийняти правду про себе, а, отже, ставати більш вільними. Це Слово зціляло, просвічувало, оживляло, давало надію. Тому, скріплені духовно, кожен повертався у свою «Галилею» - місце свого проживання, з великим бажанням жити цим Словом на щодень і бути свідком Його любові у світі.

с. Єроніма Вовчак, СНДМ


© 2015.Усі права застережено