Новини


Катехитичний семінар «Від серця катехита до серця дитини»

28 вересня 2017 р. у Провінційному домі Благовіщення Божої Матері у Львові відбувся катехитичний семінар на тему: «Від серця катехита до серця дитини». До участі у заході були запрошені Сестри Служебниці, які займаються катехитичною діяльністю.

Учасників семінару привітала с. Емілія Вандич, Заступниця Провінційної Настоятельки. Розпочав семінар о. Петро Майба, СДБ. У першій частині зустрічі він наголосив на трьох важливих моментах, які повинен поставити перед собою кожен катехит, розпочинаючи працю з дітьми, а саме: що є підставою для катехизації та як довести дітям важливість катехитичних занять; у чому полягає сенс життя людини і як я можу це пояснити дітям на заняттях; яким є мій вплив як особи, вихователя, катехита на кожну дитину з якою я зустрічаюсь.

У другій частині семінару с. Міріям Голуб зосередила увагу на практичних моментах: пригадала структуру катехитичного заняття, представила багато ігор, пісень, наочного матеріалу, тощо. В кінці сестри поділились своїми проблемами, які виникають у їх катехитичній діяльності та обговорили виклики часу, що постають перед сучасним катехитом.

с. Марта Воловець, СНДМ


© 2015.Усі права застережено