Новини


Сестри Служебниці під час ХІІІ Генеральної Капітули обрали Нову Генеральну Настоятельку Згромадження та її Раду

24-25 липня 2017 року, XIII Генеральна Капітула обрала с. Софію Славомиру Лебедович з Провінції Матері Божої Неустанної Помочі з Польщі Генеральною Настоятелькою Згромадження Сестер СНДМ на наступні шість років (2017-2023).

Почесним головою на виборах був Преосвященніший владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ, Апостольський візитатор для греко-католиків в Італії. Владика Діонісій поблагословив с. Софію та пригадав слова Святішого Отця папи Франциска, щоб бути відважними, перед різними труднощами не схиляти голову вниз, а підносити вверх із великою надією на Бога йти вперед.

С. Тереза Слота, вислужена Генеральна Настоятелька, передала с. Софії Лебедович, Новообраній Генеральній Настоятельці, символи влади Згромадження - печатку, Конституцію та ключі привітала Нову Генеральну Настоятельку, покликуючись на біблійний образ царя Давида, який був найменший із братів, і до того ж відсутній, коли його обрав пророк Натан на царя Ізраїля.

Новообрана Генеральна Настоятелька с. Софія Лебедович звернулася до присутніх зі словом, у якому подякувала за довір’я: «Багатством Згромадження є кожна сестра. Це є найбільший скарб, який ми маємо. Дякую за довір’я і прошу про співпрацю. Я б дуже тісно хотіла співпрацювати з Провінційними Настоятельками, бо ви є ногами, руками, очима і вухами. І молімося разом… Моліться сестри за мене».

С. Христина Сиротинська від усіх сестер Згромадження привітала новообрану Генеральну Настоятельку с. Софію Лебедович словами псалма 139, 17: «Як мені важко думки Твої збагнути, Боже! Яка їх сила!»

«Честь велика припала мені в імені учасниць Генеральної Капітули привітати новообрану Генеральну Настоятельку. Дорога нас с. Софіє, наша провіднице, якими словами можу звернутись до Вас зараз? Найкраще підходять слова подяки Богові, що піклується нами якнайкраще і береже як зіницю свого ока.

Вибір Вашої особи на Капітулі та Ваша відповідь на цей вибір є знаком Божої ласки, бо чуйне було у Вас вухо почути Божий голос і сильна віра, уповати на Божу поміч. Ідемо з Вами, вдячні Вам за цей сміливий крок, готові все підтримувати і помагати в потребі. Вітаємо Вас зі щирого серця. Хай благодать Божа постійно Вас осіняє. Складаємо перед Вами свою молитву за Вас та любов! І Многая Літа!

Також 25 липня ХІІІ Генеральна Капітула обрала і офіційно проголосила
Нову Генеральну Настоятельку Згромадження ССНДМ та її Раду:

С. Софія Лебедович, Генеральна Настоятелька
С. Боніфатія Дяків, Генеральна Заступниця
С. Дженес Солюк, 2-а Генеральна Дорадниця
С. Миколая Степась, 3-я Генеральна Дорадниця
С. Луїза Цюпа, 4-а Генеральна Дорадниця


© 2015.Усі права застережено